הדרכות מותאמות לצרכים שלך

בעידן של היום, כל עסק חייב לבסס נוכחות חזקה ברשת כדי לעמוד בתחרות – אין דרך להימנע מכך. יחד עם זאת, לא כל עסק יכול להרשות לעצמו לשכור את שירותיה של סוכנות פרסום דיגיטלי שתיצור את הנוכחות הזאת עבורו. כיצד עסק יכול לעמוד בתחרות בשוק ולשחות בבריכת הפרסום המודרנית – האינטרנט – מבלי התקציב הדרוש לכך?

התשובה לכך פשוטה: לעשות זאת בעצמו.

אם אתם אנשי מקצוע עצמאיים ובעלי עסקים קטנים שרוצים ללמוד כיצד לשווק את העסק שלכם בעצמכם, או אם אתם בלוגרים שרוצים לעלות לשלב הבא והוויראלי – הדרכות שיווק דיגיטלי יקנו לכם את הכלים ואת הכישורים הבסיסיים לעשות זאת בעצמכם.

למי ההדרכות מתאימות?

  • עצמאיים ובעלי עסקים קטנים אשר רוצים ללמוד איך לקדם את העסק שלהם בעצמם
  • אנשים שרוצים להתחיל לעבוד בתחום או לחדד את הידע שלהם
  • בלוגרים שרוצים לקחת את הבלוג לשלב הבא

הדרכת אינסטגרם


הדרכות מקצועיות בחמישה תחומים מרכזיים:

אינסטגרם

הרשת שהתחילה בתור פלטפורמה נישתית ואומנותית הפכה לכלי שיווקי חזק ביותר שעושה שימוש בוויזואליה מושכת ובהאשטגים כדי ליצור תהודה ברשת. בהדרכה נבנה אסטרטגיית תוכן המתאימה לאינסטגרם, נלמד כיצד לערוך מחקר האשטגים, להעלות את הסטוריז הנכונים ולעצב תמונות כך שעמוד האינסטגרם שלכם יהיה מלוטש, מרשים ומניב תוצאות.

גוגל

עבודה נכונה עם ענקית הטכנולוגיה היא חיונית לקידום כל עסק ברשת. בהדרכה נלמד כיצד לעבוד עם גוגל אדוורדס, ונבנה אסטרטגיית תוכן המותאמת בדיוק לחברה. נלמד על SEO, או בעברית, אופטימיזציה למנועי חיפוש, כמו גם על מחקר מילות מפתח, שיובילו את האתר שלכם לראש הרשימה בגוגל, ללא תשלום.

פייסבוק

הרשת החברתית הגדולה בעולם הפכה בשנים האחרונות למפלצת שיווקית שצריך לדעת בדיוק כיצד לאלף. בהדרכה נלמד כיצד להוציא לפועל קמפיינים ממומנים בפייסבוק ולנהל את הדף העסקי באופן שוטף. נבנה אסטרטגיית תוכן ותוכנית עבודה המתאימים לדרישותיה הספציפיות של הרשת החברתית, ונלמד כיצד לפלח את קהל היעד ולהבין אותו מבפנים.

בלוג

בעידן השיווק הדיגיטלי כל עסק זקוק לבלוג כדי לקדם את עצמו ברשת. בהדרכה נלמד כיצד לכתוב באופן המותאם למנועי החיפוש, נבין את הסוד שמאחורי אסטרטגיית ניוזלטר חכמה, נלמד על פופאפים ועל הפצת תוכן.

יוטיוב

רשת הווידאו הנמצאת תחת גוגל הוכיחה את עצמה ככלי שיווקי חשוב מאוד. בהדרכה נלמד כיצד להקים ערוץ ביוטיוב ולתפעל אותו, כיצד לכתוב, לערוך ולהעלות תוכן לערוץ וכיצד לקדם את הווידאו באופן ממומן.

המלצות

רוצה להתחיל?

052-2249696

סגירת תפריט